Měna:
 
Nákupní košík:  0 položek

Úvod >  Jak nakupovat

Jak nakupovat

Odeslání a vrácení zboží

Vítejte v našem online obchodě. Zde můžete získat úplné informace o přepravě a vrácení zboží.

Lodní doprava:
1. Secure Shipping guaranteed: Když objednáváte zboží a pokladní zásilku, obdržíme informace a zpracujeme objednávky do 24 hodin, tentokrát je zahrnuto do shromažďování zboží, balení, kontaktuje přepravní společnost a přepravu zboží.

2. Pak bude zásilka odeslána po potvrzeném mezinárodním způsobu odeslání EMS, DHL a dalších možnostech, které můžete přijmout. Po odeslání objednávky získáte url a čísla pro sledování na vaší e-mailové adrese, kterou používáte k registraci na našich stránkách. Je-li položka na skladě, můžete ji dostat do 5-8 pracovních dnů.

3. Zajistěte prosím správné informace, které poskytnete, například příjemce, adresa, e-mail, telefon, atd. Dodali bychom zboží podle vašich informací, proto potvrďte 100% správně.

4. Prostřednictvím sledovacích čísel můžete sledovat proces Vaší objednávky. Zabezpečená zásilka je zaručena. Pokud neobdržíte balíček v měsíci od data odeslání, kontaktujte nás a my vám v plné výši vrátíme platbu.

Návrat a výměna
Usilujeme o 100% spokojenost. Chcete-li použít výnos, nejprve kontaktujte náš zákaznický servis a informujte se o důvodu vrácení. Veškeré položky, které nám byly zaslány, musí být v původním stavu kompletní se všemi štítky a štítky: nepoužívané, neopotřebované, pozměněné nebo omyté atd. Do 30 dnů se můžete vrátit zpět, po dobu, po kterou nebude vrácena nebo výměna . Náklady na výnosy a výměny jsou účtovány zákazníky.

Pro návrat:

Vrácení může být vráceno zpět do 7 dnů od přijetí, všechny vrácené položky nesmí být nikdy použity a v novém stavu. Všechny vrácené balíky musí být pojištěny. Pokud jde o vrácení správných položek za vrácení peněz: všechny vrácené položky podléhají 15% poplatku za zásobování. Kupující jsou vždy zodpovědní za přepravní poplatky.

Výměny:

Přijímáme pouze výměny nových a nikdy nepoužívaných položek se všemi doplňky a balením. Po odeslání zboží zašlete zpět do 7 dnů od obdržení. Všechny vrácené balíčky musí být pojištěny, výměny budou odeslány do 5-7 dnů po obdržení vrácení. Kupující jsou vždy zodpovědní za přepravní poplatky.

Důležité oznámení:

1. Přestože poskytujeme bezplatnou přepravní politiku, nepokryjeme náklady na přepravu za vrácení. Vzhledem k časové náročnosti a spotřebě peněz jistě oceníme, zda si můžete před odesláním své objednávky vyjádřit všechny vaše otázky a obavy.

2. Obraťte se nejdříve na naši oddělení služeb zákazníkům a obraťte se na adresu.

3. Nebudeme zodpovědní za ztrátu, pokud se vrácený balíček při přepravě ztratí, musí být zachován původní doklad o poště.

Zrušení objednávky

Zrušení objednávky musí být vyžádáno před odesláním objednávky. Protože zpracováváme všechny objednávky co nejrychleji v rozmezí 12-24 hodin po umístění objednávek, takže po zadání objednávky není vždy možné zrušit objednávku. Požádá-li o zrušení po odeslání, bude s objednávkou zacházeno podle zásad vrácení. Doufám, že v tomto klíčovém bodě můžete pochopit.

Vaše spokojenost je naše snaha, pokud se chcete dozvědět více o našich produktech informace, prostě kontaktujte nás zdarma, my vám poskytneme co nejdříve.
zpět

informace

Extra

nike air max nike air max 87 nike air max 95 nike air max tn Nike Roshe nike air jordan nike air jordan 1 nike air jordan 10 nike air jordan13 nike air jordan 6 nike shox nike lebron nike kobe nike kobe 9 nike kobe 10 nike kobe 11